Paylaş
Satın alma rehberi
İlan durumu hakkında tam bilgi için satıcı ile görüşün.

Ek bilgi

Durumu: Yeni

ZM-OK-KM Log SawKutu Mendil Otomatik Kesme Makinaları
Kutu Mendil Otomatik Kesme Makinalarımız (Log Saw), kutu mendilleri kesmek için en ideal ve profesyonel makinalardır. Sahip olduğu servo sistem sayesinde ürün kalitesi en üst düzeyde olup, kesim hataları minimum seviyededir. Makinalar tek ya da çift kanallı olup dakikada 150 kesim kapasitesine sahiptir ve sahip olduğu kesim sistemi ile ürünlerin ezilerek kesilmesini önler ve sonuç olarak ürünlerin daha kaliteli olmasını sağlar.


1. Her kanal için bağımsız bir servo motor vardır. Kesim ölçüsü ve yüksekliği ayarlanabilir ve makine bu ölçülerde kesindir.

2. Fotosel kontrol sistemi sayesinde, makine hatasız hat başına dakikada 150 kesim yapabilir.

3. Dilimleme ünitesi, otomatik yağlama/bileme donanımı ile optimize bir tasarıma sahiptir. Bileme taşı, bıçakları kesim sürelerine göre biler.

4. Kutu mendil kesme makinalarımız, servo sürücü ünitesi ile donatılmışlardır. Hız inverter tarafından ayarlanır. PLC programlama, dokunmatik ekran ile ayarlama parametrelerini kabul eder. Bıçak bileme ve yağlama zamanı, kesim hızı, kesim uzunluğu; dokunmatik ekran üzerinden ayarlanır. Tüm bunlar üretim sürecinin devamlı ve akıcı olmasını sağlar.


    İlan sahibine mesaj gönder

    *
    Girilmesi gerekli alan
    Clear